Harry Potter ve Lanetli Çocuk! Ne anlama Geliyor?

Kitap, bir hikaye değil, bir senaryo gibi yazılır; önce ad, sonra da diyalog ve italikteki tüm hareket yazılır.

Tamam, bu yüzden her şeyden önce yazma, ne beklediğiniz değil. Kitap, bir hikaye değil, bir senaryo gibi yazılır; önce ad, sonra da diyalog ve italikteki tüm hareket yazılır. Bununla birlikte, diyaloglarda yazı tarzının Rowling’in kullandığı dile çok benzediğini, ancak bir bakıma daha modern olduğunu belirtmek gerekir. Jack Thorne tarafından yazılan senaryo JK Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’ın hikayesine dayanıyor.

Rowling malları satar Hikaye, temel olarak, en iyi hayran kurgularının bir araya getirilmesi için inanılmaz bir hikayesi olan bir kombinasyonudur. Snape geri geliyor! Harry ve Draco arkadaş olurlar! Scorpius çok hoş! Voldemort’un bir kızı var! Umbridge havada patladı! McGonagall müdür! Hermione, Sihir Bakanı! Harry, Magical Law Execution Başkanı ve Ron Weasleys Wheezes Büyücüsüne sahip! Neville gelecek için süper önemlidir! Zaman yolculuğu! Harry Dumbledore ile konuşur!

Ama unutmayın…

Başlangıç ​​ve bitiş her ikisi de çok acele edildiğini görerek, orta kıyasla biraz bayattı. Albus’un ve Scorpius’un arkadaş haline dönüşümü, son bulma, ani ortaya çıkma ve acele edilen son sahnenin olduğu gibi, bir kitaptan ziyade sahnede daha mantıklı bir şeydir.

Unutmayın ki eğer bu bir roman olsaydı, o yazılmış olurdu, ancak bir senaryo olduğu için, bazı yerlerde o gergin unsuru kaçırdı. Genel olarak, daha tatmin edicidir.