Kitap

Category Archive Kitap

Okumalısınız tavsiyemizde 5 adet Grafik türü romanlar neler dir?

İnsanlar bazen onlara çizgi-grafik roman derler, ancak temelde komik hikayelerdir. Bazıları grafik romanları terimini tercih eder çünkü olgunlaşırlar ve bazen eğlenceli olgun terimlerle uğraşırlar (bu da komik şeritlerin isimlerini nasıl aldığını verir; komik sayfalar veya basitçe eğlenceler olarak da adlandırılır). İşte her yaştan çocuk için beş grafik romanın bir listesi (bu da annenizin onları okuyabildiği anlamına geliyor).

Coraline

# 1 Coraline,

Neil Gaiman tarafından yazıldı.

Anne babanızdan nefret ettiğiniz zamanlar hiç yok mu? Belki de çevrimiçi zamanınızı kısıtlattığı için.

Ya da belki de halka karşı (ve özel) daha iyi davranmanızda ısrar ettikleri için. Ya da yeni bir eve taşınırsanız, bir anne ile babanızdan gerçekten daha güzel olan başka bir gerçek olduğunu keşfederseniz ne olur (yoksa onlar mı?).

Hoş yada korkunç, sizce, Coraline’nin (ayrıca bir animasyon filmi var),

Tags, , , , , , , , , , Devamını oku

Finlandiya hemen hemen her kuralı nasıl kırdı ve bir üst okul sistemi nasıl yarattı?

Jussi Hietava, Finlandiya’nın Joensuu kentinde bulunan Doğu Finlandiya’daki Normal ilkokulu öğretmen eğitim okulunda dördüncü sınıf dersinde.

Jussi Hietava’nın uzak, kırsal Finlandiya’daki dördüncü sınıf matematik dersine beş dakika ayırın; eğitim reformu hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz; eğer sonuç istiyorsanız, Amerikan “eğitim reformcularının” ne düşünmemiz gerektiğinin tersini denenmeli sınıflarda.

Kontrol, rekabet, stres, standartlaştırılmış testler, ekran tabanlı okullar ve gevşemiş öğretmen nitelikleri yerine, sıcaklığı, işbirliğini ve öğretmenlerin yönlendirdiği cesaretlendirmeyi ve değerlendirmeyi denenmeli.

Finlandiya’nın Joensuu kentinde bulunan Doğu Finlandiya’ın Normal ilkokul öğretmen yetiştirme okulunda,

Tags, , , , Devamını oku

Harry Potter ve Lanetli Çocuk! Ne anlama Geliyor?

Kitap, bir hikaye değil, bir senaryo gibi yazılır; önce ad, sonra da diyalog ve italikteki tüm hareket yazılır.

Tamam, bu yüzden her şeyden önce yazma, ne beklediğiniz değil. Kitap, bir hikaye değil, bir senaryo gibi yazılır; önce ad, sonra da diyalog ve italikteki tüm hareket yazılır. Bununla birlikte, diyaloglarda yazı tarzının Rowling’in kullandığı dile çok benzediğini, ancak bir bakıma daha modern olduğunu belirtmek gerekir. Jack Thorne tarafından yazılan senaryo JK Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’ın hikayesine dayanıyor.

Rowling malları satar Hikaye, temel olarak, en iyi hayran kurgularının bir araya getirilmesi için inanılmaz bir hikayesi olan bir kombinasyonudur.

Tags, , , , , Devamını oku